The Balm Flawless Face Makyaj Bazı Ürün İncelemesi

The Balm ürünlerinden olan The Balm Flawless Face makyaj bazı, kalıcı makyaj isteyenler için harika bir ürün. The Balm makyaj bazını kullananlar da son derece memnun.

Bir makyajın kusursuz durması, uzun süre kalması ve gözeneklerin gün içinde göz önüne çıkmaması için iyi bir makyaj bazı şarttır. Günlük makyajlarda çok tercih edilmese de yine de özel günlerde mutlaka kullanılmaktadır.

The Balm Flawless Face Makyaj Bazı Kullanıcı Yorumları

The Balm Flawless Face Makyaj Bazı, The Balm markasının oldukça popüler olan bir makyaj bazıdır.  Öncelikle sürümü çok kolay, yağlandırmayan ve uygun fiyatlı bir baz olduğu için pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Özellikle indirim dönemlerinde fiyatı çok çok uyguna gelmektedir. Ürünün ambalajı zaten dillere desten sevimliliktedir. Bu baz ile instagramda oldukça fazla fotoğraf bulabilirsiniz. Kullanıcıların çok büyük bir bölümü The Balm Flawless Face Makyaj Bazından son derece memnun olsa da bazı kullanıcılar sivilcelenmeye neden olduğunu belirtmiştir. Ancak pek çok makyaj bazı aynı etkiyi göstermektedir çünkü baz üzerine sürülen fondöten cildi havasız bırakmaktadır.

The Balm Flawless Face Makyaj Bazı Nasıl Uygulanır?

The Balm Flawless Face Makyaj Bazı uygulaması son derece kolaydır. O kadar kaygan bir yapısı var ki hemencecik sürülüp pürüzsüz bir his yaratacaktır. Ürünü parmaklarınız ile uygulamanız tavsiye edilir. Sünger ya da fırça ürünün yarıdan fazlasını emeceği için baz boşa gidecektir. Ayrıca parmak uçlarınıza çok az miktarda alıp uygulamanız yeterli olacaktır. Fazlası yağlanmaya sebep olabilir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Balm Flawless Face Makyaj Bazı Ürün İncelemesi için yorumda bulun

    The Balm Flawless Face Makyaj Bazı Ürün İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Balm Flawless Face Makyaj Bazı Ürün İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.