Ünlülerin Kullandığı Organik Cilt Bakım Ürünleri

Dünya üzerinde merakla takip edilen, sevilen ve bir o kadar da örnek alınan ünlü isimler, cilt bakım ürünleri konusunda hassasiyet gösteriyor. Devamlı kameralar karşısında olan ünlü isimler, ciltlerine iyi gelecek organik bakım ürünlerine ağırlık veriyor.

Organik ürünler, cildin yapısını bozmadan kimyasal içeriğe sahip olmadan sağlıklı korunma sağlamaktadır. Özellikle makyaj öncesi ve makyaj sonrasında gerektiği gibi kullanılan organik cilt bakım ürünleri, cildinizin yaşlanmasına ve yıpranmasına engel olacaktır.

Elemental Herbology Organik Cilt Bakım Ürünleri

Dünyaca ünlü pek çok ismin tercih ettiği markalardan biri olan Elemental Herbology, vücut bakımına özel, organik ürünler bulundurmaktadır. Yüz, vücut ve spa kategorisinde ürünleri olan markanın neredeyse tüm vücut için başarılı ürünler ürettiği görülmektedir.

Pek çok ödüle sahip olan marka özellikle cilt türüne göre çıkardığı yüz ürünleri ile en çok sevilenler arasında yer almaktadır. Dünya ünlü oyuncu Kate Hudson başta olmak üzere Türkiye’de de birçok ünlü isim tarafından tercih edilen yüz bakım ürünlerine sahiptir. Markanın yaşlandırıcı ürünlerinden saç bakım kremlerine, ayak jellerinden vücut köpüklerine kadar birçok ürünü başarılı sonuç vermektedir.

Hemen her cüzdana uygun fiyatlara sahip olan marka tercih ettiğiniz ürüne göre fiyat kategorisi bulundurmaktadır.

Biore Organik Cilt Bakım Ürünleri

Dünya üzerinde 50’den fazla ülkede satışı bulunan ve cilt bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri de Biore’dir. Birçok Hollywood ünlüsü tarafından tercih edilen marka, makyajın yorduğu ciltleri dinlendirme konusunda başarılıdır.

Anavatanı Kore olan Biore ürünlerinin dünyanın birçok noktasında satıldığı bilinmektedir. Hollywood yıldızı Ashley Benson başta olmak üzere Türkiye’de birçok ismin tercih ettiği markalardan biridir. Biore, cilt temizleme maskeleri, dinlendirme köpükleri ve daha pek çok cilt bakım ürünü ile Amerika’nın en çok tercih edilen markasıdır.

Biore ürünleri diğer cilt bakım ürünlerine nazaran biraz daha pahalı olsa da etkisini kullandığınız gibi görebilmeniz mümkündür. Cilt bakımınız için en iyisini tercih etmek isterseniz Biore oldukça fayda sağlayacaktır.

Burt’s Bees Organik Cilt Bakım Ürünleri

Özellikle alerjik cilt yapısına sahip olan kişiler tarafından kullanılan Burt’s Bees, Türkiye’de de dünyada da en çok kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Cilt bakım ürünlerinin içerisinde limon özü, bal özü, zeytinyağı gibi pek çok doğal öz bulunmaktadır. Dolayısıyla insan doğasını rahatsız edebilecek herhangi bir marka olmadığına emin olabilirsiniz.

Cildiniz hassas, deriniz narinse tercih edebileceğiniz markalardan biri Burt’s Bees olacaktır. Hem uygun fiyatları hem de sağlıklı içerikleriyle cildinize iyi gelecek ürünleri bu markada bir arada bulabilirsiniz. Bilhassa dudak koruyucuları ve nemlendirici kremleri, dünya genelinde en çok satılan cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Kiehl’s Organik Cilt Bakım Ürünleri

Doğadan ilham alan ve organik içeriklere sahip ürünleri bulunan markalardan biri de Kiehl’stir. Pek çok blogger, ünlü oyuncu ve cilt uzmanı tarafından tercih edilen markanın cilt yapınıza uygun ürünler bulundurduğunu fark edebilirsiniz. Özellikle gece ve gündüz bakım ürünleri çokça sevilen markanın cilt sorunlarına ilişkin özel ürünler ürettiği bilinmektedir.

Endişenize göre cildiniz için en doğru bakım ürününü bulabilirsiniz. Maskeler, tonikler, temizleyiciler ve cilt sorunlarına yönelik ürünler oldukça başarılıdır. Cilt gözenekleri sorunu olan, sivilce ve siyah nokta sıkıntısı yaşayan, cilt tonu eşitsizliği ve kuruluk endişesi taşıyan hemen herkes Kiehl’s ürünlerini güvenle tercih edebilir.

Neutrogena Organik Cilt Bakım Ürünleri

Ünlü isimler günün neredeyse tamamını makyajlı geçirirler. Makyaj çıkarıldığında ise kusursuz şekilde temizlenmesi son derece önemlidir. Bunun için başarılı bir bakım ürününe ihtiyaç duyarlar. Dünya genelinde ismini ispat etmiş ve başarılı ürünler ortaya çıkarmış olan Neutrogena, cilt bakımı alanında dünya markası olmuş durumdadır.

Diane Kruger’dan Hadise’ye kadar dünyanın pek çok noktasında tercih edilen marka, dünyanın en iyi yeni ürün ödülüne layık görülmüştür. Birbirinden başarılı formüllerle hazırlanmış olan doğal içerikler, cilde oldukça iyi gelmektedir. Ayak bakım kremlerinden, vücut serumlarına kadar birçok cilt bakım ürünü severek kullanılmaktadır.

Sinoz Organik Cilt Bakım Ürünleri

Cilt güzelliği ile adından söz ettiren birçok ünlü, Sinoz markasını tercih etmektedir. Organik ve doğal içeriğe sahip ürünleri bulunan markanın aynı zamanda çok yönlü fayda sağladığı bilinmektedir. Sinoz cilt bakım ürünleri arasından salatalıklı tonik, aloe veralı göz çevresi bakım kremi en çok satılan ürünlerdir.

Ebru Polat’tan Ece Erken’e kadar pek çok ünlünün tercih ettiği marka özellikle leke çıkarma alanında başarılı organik ürünlere sahip. Cildinizde önceden kalma herhangi bir iz varsa sinozla kurtulabilmeniz mümkün.

Yves Rocher Organik Cilt Bakım Ürünleri

Moda sosyete dünyasının tanınan isimlerinin sıkça önerdiği Yves Rocher markası, Mine Kalpakçıoğlu’ndan Demet Kutluay’a kadar birçok ismin kullandığı bir markadır. Marka özellikle doğal içerikli olması, cildi sakinleştirmesi ve kimyasal herhangi bir katkının bulunmaması nedeniyle tercih edilmektedir.

Cilt temizleyiciler, makyaj arındırıcılar, yaşlanma karşıtı ürünler ve daha pek çok kişisel bakım ürünleri Yves Rocher’de satışa sunulmaktadır. Saçlarınız,  ayaklarınız, vücudunuz ve tırnaklarınız için dilediğiniz ürünü doğal şekilde kullanabilirsiniz.

Sanat camiasından da birçok ismin kullandığı marka, günlük rutininizde yer vermeniz gereken doğal içerikli ürünlerden meydana gelmektedir.

The Body Shop Organik Cilt Bakım Ürünleri

Ünlülerin tercih ettiği ve son derece başarılı ürünlere sahip olan markalardan bir diğeri The Body Shop’tur. Yağmur Tanrısevsin’den Hande Ataizi’ne kadar birçok kişi The Body Shop ürünlerinin cilde canlılık kazandırdığını dile getirmektedir.

Markanın en çok satılan ürünlerinden biri yeşil çaylı peelingidir. Cildinizi derinlemesine temizleyen bu peeling gibi onlarca temizleme ve bakım ürününü bulabilirsiniz. Önce cilt türünüze karar verip daha sonra size en uygun olan bakım ürünlerini satın alabilirsiniz. Başarılı ve olumlu sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz. The Body Shop cilt bakım ürünleri birçok makyaj ve cilt bakım uzmanı tarafından da önerilmektedir.

Biotherm Organik Cilt Bakım Ürünleri

Birçok kişi tarafından denenen ve memnun kalınan Biotherm ürünleri, organik içerikleri ile güven vermektedir. Ünlüler tarafından da tercih edilen markanın en çok güneş kremleri tercih edilmektedir. Ayrıca gece ve gündüz bakım kremlerinin de gözenekleri sıkılaştırdığı, nem dengesini koruduğu, cilde ipeksi bir yumuşaklık verdiği bilinmektedir.

Biotherm ürünlerini düzenli olarak kullandığınızda cildinizde var olan lekelenmeler de ortadan kalkmaktadır. Bunun için sivilce, akne ve siyah nokta sorunlarına özel üretilmiş olan organik içerikli ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Skin Blossom Organik Cilt Bakım Ürünleri

Ürünleri içerisinde %92 oranında organik madde bulunan Skin Blossom markası, ödüllü cilt bakım markasıdır. Güvenilir ve bir o kadar da çok kullanıcısı olan markanın dünya genelinde sevilerek tercih edildiği bilinmektedir.

Markanın en tercih edilen ürünü ise temizleme sütüdür. Cilde zarar vermeyen ve herhangi bir yan etkiye sahip olmayan ürünler, binlerce kişi tarafından sevilmektedir. Cildinizde meydana gelen sorunlar için organik cilt bakım ürünü arıyorsanız Skin Blossom ürünlerini tercih edebilirsiniz. Cildinizin rahatlamasını, akne, sivilce, siyah nokta gibi sorunlardan kurtulmasını sağlayacaktır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. selda nur dedi ki:

    ben saçlarıma intense keratin eczanesinin saç bakım maskesini kullanıyorum ve çok memnunum.