Vichy Aqualia Thermal Krem İncelemesi – Kullanıcı Yorumları

Vichy aqualia thermal krem incelemesi – kullanıcı yorumları oldukça dikkat çekici ve bir o kadar da merak uyandırıcı yorumlardır. Vichy markası uzun süredir kozmetik dünyasında yer alan ve dermatolojik açıdan son derece iddialı bir markadır.

Cilt yapısına bağlı olarak Vichy ürünlerini kullanmış olan hemen herkes memnun kaldığını dile getirmektedir ancak bununla beraber her ürünün niteliği diğerinden farklıdır. Dolayısıyla ürün kullanımı öncesinde kısa bir araştırma yapmak son derece faydalı kadıköy escort olacaktır.

 Vichy aqualia thermal göz kremi kullananlar, markanın diğer ürünlerini de kullanmak istediklerini memnun kaldıklarını sıkça vurgulamaktadırlar. Deneme öncesinde ürün çeşitleri ve nitelikleri hakkında fikir edinmek büyük kolaylık sağlayacaktır.

Vichy Aqualia Thermal Krem Ne İşe Yarar?

  • Vichy Aqualia Thermal Krem 2 cilt türü için ayrı ayrı üretilmiş özel bir nemlendiricidir. Nemlendirici bulma konusunda sıkıntılarınız varsa bu kremi kullanabilir, size faydalı olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Nemlendirici krem ihtiyacı olan çok kuru yapılı ciltler için Vichy Aqualia Thermal Krem idealdir. Kuru ve çatlama problemi ile sık sık karşılaşıyorsanız ürünün yatıştırıcı özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede cildiniz çok hırpalanmadan istediğiniz gibi bir ilerleme kaydedebilirsiniz.
  • Vıchy aqualıa thermal fiyat olarak da piyasanın normal düzeyindedir. Cüzdanınızı çok zorlamadan cildinizi dinlendirecek, nemlenmesini ve uzun süre yumuşak kalmasını sağlayacak etkili bir krem olduğundan emin olabilirsiniz.

Vichy Aqualia Thermal Krem Yapısı

Vichy Aqualia Thermal kullananlar, ürünün özellikle kremsi dokusunu çok beğenmektedirler. Dışarıdan bakıldığında mavi tonlarında bir ambalaja sahip olan krem, son derece sade görünmektedir. Bu mavi kabın içerisinde şeffaf ve biraz da koyu beyaza kaçan renkte krem bulunmaktadır.

Uyguladığınızda herhangi bir renk vermeyen nemlendirici kremin kendine has bir kokusu vardır. Baskın bir parfüm kokusu hissedilmese de kendine özel kokusunu alabilmeniz mümkündür.

Mineralli termal su ile 3 hidrat şekerin birleşiminden oluşan krem, cilde ihtiyacı olan nemi vermek amacıyla üretilmiştir. Özellikle çok kuru ciltler için üretilen bu ürünün bir de kuru ciltler için olan 2. bir versiyonu vardır.

Vichy Aqualia Thermal Kremin Hızlı Etkisi

Vichy Aqualia Thermal krem ne işe yarar sorusuna verilebilecek ilk cevap nemlendirmedir. Kullanan hemen herkesin yaptığı ilk yorum ise anında nemlendirdi ifadesidir. Bu bakımdan ürünün diğerlerinden en temel farkı anında etki etmesidir.

Piyasada kuru ciltler için tavsiye edilen pek çok krem bulunmaktadır. Bu kremler arasında özellikle hızlı etki eden ve bununla beraber yapış yapış hissettirmeyen çok az ürün yer almaktadır.

Vichy Aqualia Thermal Krem bu açıdan çok faydalıdır çünkü sürdüğünüzde anında emilim sağlamakta ve hiçbir şekilde yapışma hissi bırakmamaktadır.

Vichy Aqualia Thermal Krem Serinletici Etkisi

Vichy Aqualia Thermal Krem kullananlar ürünün serinletici etkisinden bahsetmektedirler. Özellikle yaz sıcaklarında cilt nemlendirmek büyük bir sıkıntı doğurabilmektedir.

Hem yapış yapış bir doku hem de akışkan bir yapı olması cilde zarar vermektedir. Bunun yerine cildi anında nemlendiren bunun yanında sürüldüğü gibi serinletici etki veren ürünler birçok açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır.

Serinletici etkisi ile 48 saate kadar nemlendirme özelliğine sahip olan Vichy Aqualia Thermal nemlendirici krem uzun süreli etkisi sayesinde ciltte korunma ve dinlenme de sağlamaktadır.

Vichy Aqualia Thermal Kullanıcı Yorumları

Vichy Aqualia Thermal nemlendirici kullananlar ürünün özellikle uzun soluklu olmasından memnuniyet duymaktadır. Birkaç saat içerisinde tamamıyla kaybolan bir nem söz konusu değildir. Bunun için cildin hava alırken diğer yandan nemini korumasını da mümkün kılmaktadır.

Yaz kış kullanıma uygun olan ürün her mevsimde nemlendirmeyi sağlamaktadır. Bu özelliği ile kullanıcıları, Vichy Aqualia Thermal fiyatını hak ettiğini vurgulamaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Vichy Aqualia Thermal Krem İncelemesi - Kullanıcı Yorumları Vichy Aqualia Thermal Krem İncelemesi – Kullanıcı Yorumları için yorumda bulun

    Vichy Aqualia Thermal Krem İncelemesi – Kullanıcı Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vichy Aqualia Thermal Krem İncelemesi – Kullanıcı Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.