Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj

Yves Rocher, daha çok cilt bakım ve saç bakım ürünleri ile tanına bir markadır. Markanın en büyük özelliği cildin düşmanı olan parfüm, paraben, alkol gibi birçok zararlı maddenin ürünlerinde bulunmamasıdır. Ayrıca çok geniş bir makyaj koleksiyonu olduğu da söylenmez ancak amaca hizmet eden çeşitlilik olarak az ancak performans olarak çok yüksek makyaj malzemeleri üretmektedir.

Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj Nasıl?

Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj öncelikle pahalı markaları andıran altın renkli ambalajı ile oldukça şık görünmektedir. Her zarif bayanın çantasında böylesine güzel bir ambalaja sahip ruju olması gerekir. İkinci olarak serinin tüm rujları gerçekten yoğun renk veren ancak buna rağmen asla dudağı kurutmayan bir yapıya sahiptir. Yoğun renk veren rujların en büyük sorunu dudağı kurutması olduğu için Yves Rocher bu olumsuz özelliği kendi lehine çevirmiş görünüyor. Rujun sürümü de oldukça rahat. Kolayca kayıyor ve ergonomik yapısı ile dışa taşırma ihtimaliniz azalıyor.

Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj Fiyatı

Yves Rocher piyasa şartlarına göre orta segmentte bir fiyat politikasına sahip. Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj çeşitlerinin satış fiyatı 49,90 TL’dir. Ancak Yves Rocher sık sık müşterilerine özel indirimler yapmakta ve bazen bu rujlardan da alışverişlerde hediye etmektedir. Kullanışlı ve kaliteli bir ruj arayanlara tavsiye edilir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj için yorumda bulun

    Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj için ilk yorumu yapabilirsin.