Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Krem Etkili Mi? Nasıl Kullanılır?

Eğer yirmili yaşların sonunda ve otuzlu yaşların başında iseniz yaşlanma karşıtı ürünlerle tanışma zamanınız gelmiş demektir. Bu ürünlerin pek çok seçeneği bulunmaktadır ve bir süre sonra hangisini alıp kullanmanız gerektiği konusunda kafanız karışabilir. Bu nedenle birden fazla işlevi tek bir üründe bulmak işinizi kolaylaştıracaktır. Tıpkı Yves Rocher White Botanical yaşlanma karşıtı koruyucu krem gibi.

Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Krem Özelliği

Bu krem birden fazla özelliği içerisinde barındırmaktadır. Öncelikle yaşlanma karşıtı bir kremdir. Yani bu demek oluyor ki 25-35 yaş arası kişilerin kullanımı için uygundur. Bu kremin bir diğer özelliği ise leke oluşumunu engellediği gibi düzenli kullanımda mevcut lekelerin görünümünü de hafifletmektedir. Krem, aslında bir bakım kremidir fakat içerisinde SPF 50 güneş koruyucu barındırdığı için güneş kremi olarak da kullanılmaktadır. Özellikle yaz kış güneş kremi kullanmak zorunda olanlar için harika bir günlük krem artı güneş kremi olabilir. Yaşlanma karşıtı olması ve lekeleri hafifletmesi ise diğer güzel özellikleri.

Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Krem Kimler Kullanmalıdır?

Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Kremi eğer güneş koruyucu olarak kullanacaksanız çocuklar hariç herkes kullanabilir. Kolay sürümü, çok hafif ama güzel kokusu ile hem günlük olarak hem de tatillerinizde güneş koruyucu olarak tercih edebilirsiniz. Bunun yanında çilleri ya da güneş lekesi olan kişiler yaz kış hem güneşten korunmak hem de mevcut lekelerini hafifletmek isteyenler kullanabilir. Birde hem güneş kremi, hem günlük nemlendirici krem gibi birçok ürünü üst üste sürmek istemeyenler için de Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Krem tek başına yeterli gelecektir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Krem Etkili Mi? Nasıl Kullanılır? için yorumda bulun

    Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Krem Etkili Mi? Nasıl Kullanılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yves Rocher White Botanical Yaşlanma Karşıtı Koruyucu Krem Etkili Mi? Nasıl Kullanılır? için ilk yorumu yapabilirsin.