Göğüs Büyütme Masajları İşe Yarıyor Mu?

“Göğüs büyütme masajları işe yarıyor mu?” sorusu küçük göğüslerden şikâyet eden pek çok kadın tarafından sorulan sorular arasında gelmektedir.

Küçük göğse sahip olup doğal yollarla göğüs büyütmek isteyen kişiler masaj yöntemini sık sık denemektedir. Ancak işe yaraması biraz zaman aldığından dolayı işe yarayıp yaraması merak konusu olmuştur. Peki göğüs büyütme masajı işe yarıyor mu? Göğüs büyütmek için masaj hareketleri nelerdir?

Göğüz Büyütme Masajları İşe Yarıyor mu?

Göğüs büyütme masajları oldukça doğal bir yöntem olduğundan dolayı, doğal yollarla dolgun ve dik göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar arasında sıkça tartışılmaktadır. Göğüs büyütmek için ilk tercihin ameliyat olduğu bu dönemde sadece masaj yaparak göğüs büyütmek pek çok kadın için şaka gibi gelmektedir.

Masaj ile göğüs büyütmek isteyen kadınlar belli hareketleri düzenli olarak uyguladıkları sürece göğüslerinde olumlu yönde bir değişim hissedeceklerdir. Bu şekilde göğüsler istenilen kadar büyütülecek ve kalıcı bir büyüme yaratacaktır.

Göğüs Büyütmek İçin Masaj Hareketleri Nelerdir?

Göğüs büyütme masaj hareketleri oldukça kolaydır ve herhangi bir yardım gerektirmeden kolayca yapılabilmektedir. Bunun için yapılması gereken ilk hareke göğsün alt tarafına masaj uygulamaktır. Göğsün alt bölgesi yavaş yavaş ovalanmalı ve bu harekete o bölge ısınana kadar devam edilmelidir.

Daha sonraki hareket ise bir göğse el ile destek verilerek göğüs çevresinden ileri ve geri hareketler yapmaktır. Hareketler göğüslere sırayla uygulanmalıdır ve uygulama esnasında sabırlı olunmalıdır. Sabırsız davranmak kişiyi masajdan soğutarak bırakmasına sebep olabilir.

Koltuk altından göğüslere doğru bir çekme hareketi yapmak en etkili yöntemler arasında gelmektedir. Kol kaldırılmalı ve koltuk altından itibaren afifçe bastırılarak göğüslere doğru uygulanmalıdır. Yaklaşık olarak 15 kez uygulamak yeterli olacaktır.

Son harekette göğüsler alttan avuçlanarak yukarı doğru ovalanarak ittirilir. Tek tek yapmak en sağlıklı yoldur. Uygula esmasında yavaş yavaş yapmak oldukça önemlidir. Yaklaşık olarak 20 kez yapmak yeterli olacaktır. Daha sonra 2 kez tekrarlandıktan sonra masaj bitmiş olacaktır.

Göğüs Büyütme Masajlarında Yağ Kullanılır Mı?

Göğüs büyütme masajlarında yağ kullanan kişiler beli yağları kullanırsa göğüs büyüme hızları da artacaktır. Şaka gibi gelse de pek çok doğal yağ göğüs büyütme konusunda oldukça etkilidir. Bu da masajın desteklenmesine yardımcı olmaktadır.

Göğüs büyütmek için yağlara başvuran kişilerin hareketleri de daha kolay olacaktır. Yağ kayganlaştırıcı bir etki yarattığından dolayı yapılan hareketler daha iyi bir şekilde yapılır. Üstelik hareketlerin etkisini de arttırarak göğüslerin daha hızlı büyümesine de katkı sağlar.

Göğüs Büyütme Masajlarında Hangi Yağlar Kullanılır?

“Göğüs büyütme masajlarında hangi yağlar kullanılır?” sorusu masaj fikrini benimseyen kişiler tarafından sık sık gündeme getirilmektedir. Göğüslere masaj uygulamak isteyen kişilerin kullanacağı yağ seçeneği de oldukça fazladır ve bu yağlar göğüsleri büyüttüğü kadar hacim ve dolgunluk da vermektedir.

Jojoba, badem, portakal, şerbetçi otu, tarçın, zeytin yağı gibi yağlar göğüs büyütmek için etkili olan yağlar arasında gelmektedir. Bu yağlardan 4 ila 5 damla kullanmak yeterli olacaktır. Aynı zamanda yağlar tek tek kullanılabileceği gibi birbirleri ile karıştırılarak da kullanılabilmektedir. Bu sayede daha kolay masaj yapılır ve göğüslerin büyüme hızı da artar.

Göğüs Büyütme Masajlarında Buzlu Su Kullanılır Mı?

Göğüs büyütme masajları için buzlu su kullanmak yağlardan sonra en etkili yöntemler arasında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi buzlu suyun kan akışını hızlandırarak etkiyi arttırmasıdır. Buzlu su yöntemi uygulanacaksa göğüslere yağ uygulamaya gerek de kalmaz.

Buzlu su yönteminde masajdan önce bir kava buzlu su koyulur ve masaj boyunca belli aralıklarla masaj yapılan el suya batırılarak göğüslere masaj yapar. Her ovalamadan sonra elleri suya batırmak yeterli olacaktır. Bu yöntemde kullanılan hareketler normal hareketler ile aynıdır.

Göğüs Büyütme Masajı Ne Kadar Sürede Yapılır?

Göğüs büyütme masajları uygulama süresi yaklaşık 20 dakika kadar sürmektedir. Günde 1 kez uygulamak daha hızlı sonuç almak isteyenler için en uygun zaman dilimidir. Her gün yatmadan önce uygulamak en çok tercih edilen zamandır.

Göğüs büyütme masajları yapılırken büyümeyi hissetmek en az 2 haftayı bulmaktadır. Bu nedenle sabırlı olmak ve işe yaramıyor diye bırakmak doğru değildir. Yaklaşık olarak 2 ila 3 ay boyunca düzenli olarak uygulamak göğüslerin ciddi oranda büyümesine yardımcı olacaktır. Buz ya da yağ yöntemi kullanmak daha çabuk sonuç olmaya yardımcı olacaktır.

Göğüs Büyütme Masajı Uygulayanların Yorumları

Göğüs büyütme masajı uygulayanlar genel olarak olumlu sonuç aldıklarını dile getirmişlerdir. Özellikle düzenli olarak uygulayan kadınlar göğüslerinde ciddi oranda büyüme olduğunu belirtmiştir. Aynı zamanda uygulayan kadınların göğüsleri sadece büyümemiş daha dolgun ve dik bir hale ulaşmıştır.

Masajı uygulayan kişiler her gün uygulanması gerektiğini özellikle dile getirmişlerdir. Her gün etkili bir şekilde uygulayan kişiler 1 ay içinde bile sonuç almaktadır. Bunun yanında göğüslerden ziyade koltuk altına da masaj yapılması gerektiği söylenmiştir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Göğüs Büyütme Masajları İşe Yarıyor Mu? Göğüs Büyütme Masajları İşe Yarıyor Mu? için yorumda bulun

    Göğüs Büyütme Masajları İşe Yarıyor Mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göğüs Büyütme Masajları İşe Yarıyor Mu? için ilk yorumu yapabilirsin.