Göğüs Büyütücü Yağ Tavsiyeleri

Göğüs büyütücü yağ tavsiyeleri göğüslerini büyütmek isteyen kadınlar arasında sıkça konu olan bir durumdur. Küçük göğüs problemi olup buna çözüm arayan kadınlar farklı haplara, kremlere ve göğüs estetiği ameliyatlarına başvurmaktadır. Ancak bu tür çözümlerin ne kadar sağlıklı olduğu da merak konusudur. Bu nedenle en doğal yol bitkisel yağlardır. Peki Göğüs Büyütücü Yağlar Hangileridir? Bitkisel Yağlar Göğüs Büyütmede Etkili Midir?

Göğüs Büyümek İçin Buğday Yağı

Göğüs büyütmek için buğday yağı kullanmak en etkili çözümlerden biridir. Buğday yağı içerinde bolca E vitamini bulunmaktadır ve oldukça sağlıklıdır. Göğüslere buğday yağı sürülüp masaj yapıldığında kan akışını hızlandıracaktır ve bu sayede göğüsler daha diri görünecektir.

Göğüs büyütmek için buğday yağı kullanan kadınlar başlarda etkisini görmeyebilir. Bu çok normaldir. İlk zamanlardan umutsuzluğa kapılıp kullanmayı bırakmak yanlıştır. Günde 3 kez, 3’er damla halinde kullanılıp 10-15 dakika masaj yapıldığında 2 ila 3 ay sonrasında etki ettiğini görmek mümkündür.

Elma Sirkesi Göğüsleri Büyütür Mü?

Elma sirkesi ile göğüs büyütmek için duştan önce göğüsleri elma sirkesi ile yıkamak gerekmektedir. 10 dakika kadar masaj yapılarak göğüslere uygulanıp ardından duş almak yeterli olacaktır. Bu sayede 3-4 ay içinde etkisini gösterecektir.

Elma sirkesi ile göğüs büyütmenin farklı alternatifleri de vardır. Elma sirkesi ile Hindistan cevizi yağını orantılı olacak şekilde krem kıvamında olacak şekilde karıştırmak gereklidir. Daha sonra bu karışım göğüslere masaj yaparak iyice yedirilmelidir. Düzenli olarak uygulandığında 2-3 ay içinde sonuç vermektedir.

Tarçın Yağı Göğüsleri Büyütür mü?

Tarçın yağı kullanarak göğüs büyütmek en sık kullanılan doğal yöntemler arasında gelmektedir. Tarçın yağı göğüslerde dolgunluk ve şişkinlik meydana getirmektedir. Ancak bu etki olumsuz olarak algılanmamalıdır.

Tarçın yağını tek başına ya da farklı yağlarla karıştırarak göğüslere 5’er dakika masaj yapmak kısa sürede sonuç almayı sağlayacaktır. En uygun kullanım yöntemi ise gece uyumadan önce kullanmaktır. Bu sayede tarçın yağı sabaha kadar göğüslerde kalmış olacak ve etki gösterecektir.

Memeye Badem Yağı Sürmek Göğüsleri Büyütür mü?

Her yerde bulmak mümkün olan badem yağını göğüs büyütmede kullanmak mümkündür. Kötü kokuya sahip olmadığı için badem yağı gün içinde de göğüslere uygulanabilir. Göğüs büyütmek için badem yağını düzenli olarak kullanmak gerekmektedir.

Günde 3 ile 5 damla arasında göğüslere masaj yapacak şekilde uygulanan badem yağı kısa sürede etki göstermeye başlayacaktır. Şeftali, kayısı, Hindistan cevizi yağı gibi ürünlerle karıştırılarak da kullanılabilmektedir.

Lavanta Yağı ile Göğüs Büyütmek

Genelde masajlarda kullanılan lavanta yağı ile göğüs büyütmek en doğal çözümler arasında gelmektedir. Göğüslere uygulanan lavanta yağı kan akışı hızını önemli ölçüde hızlandırmaktadır. Aynı zamanda çay ağacı yağı ile karıştırıldığı zaman daha etili olmaktadır.

Lavanta yağını yatmadan önce göğüslere uygulamak daha etkili olmasını sağlayacaktır. Masaj şeklinde göğüslere güzelce yedirilmesi gerekmektedir. Bu sayede kısa sürede dolgun göğüslere sahip olmak mümkündür.

Göğüs Büyütmek İçin Rezene Yağı Kullanılır Mı?

Göğüs büyütmek için rezene yağı kullanmak en doğru seçenekler arasında gelmektedir. Rezenede bulunan maddeler vücudun östrojen seviyesini arttırmaktadır. Bu nedenle göğüslere sürüldüğünde göğüs dokusunun da büyümesine katkı sağlayacaktır.

Rezene yağı ile balık yağını karıştırarak göğüslere sürmek de doğru bir tercihtir. Düzenli olarak uygulayıp göğüslere yedirildikten sonra 1-2 ay içerisinde etki ettiğini görmek mümkündür. Bu işlemi daha etkili hale getirmek için gün içinde rezene çayı da içilebilir.

Göğüs Büyütmede Mersin Yağı Etkili Midir?

Mersin yağı ile göğüs büyütmek isteyen kişiler aynı zamanda göğüslerin sarkmasını da en aza indirecektir. Özellikle gece yatmadan önce 5 dakikalık bir masajla göğüslere yedirilen mersin yağı, kısa sürede dolgun göğüslere sahip oldurmaktadır.

Mersin yağını haftada 1 kez kullanmak yeterli olacaktır. 1 ila 2 ay içerisinde göğüslerin büyüyüp dolgunlaşmaya başladığı görülmektedir. Aynı zamanda daha dik ve canlı göğüslere sahip olmayı da sağlamaktadır.

Göğüs Büyütmek İçin Avokado Yağı

Avokado yağı kullanarak göğüs büyütmek göğüs sağlığı açısından en etkili çözüm yolları arasında gelmektedir. Avokado yağında bulunan vitamin ve mineraller hormonları düzenlemektedir. Aynı zamanda göğüslerin sarkmasına ve çatlaklar oluşmasına da engel olmaktadır.

Avokado yağı günde 1 kez göğüslere parmak ucuyla ovalayarak uygulanmalıdır. Uygulama esnasında 3-5 damla yeterli olacaktır. 2-3 ay içerisinde göğüslerin büyüdüğünü, esnekleştiğini ve dikleştiğini görmek mümkündür.

Zeytin Yağı Göğüsleri Büyütür Mü?

Pek çok faydası bulunan zeytinyağı ile göğüs büyütmek de mümkündür. Zeytin yağı göğüslere uygulandığında kan akışını hızlandıran bir etki yaratmaktadır. Bu sayede göğüsler dikleşir ve sarkmalar yavaş yavaş yok olmaya başlar.

Zeytin yağı ile göğüs büyütmek isteyen kadınlar her gün düzenli olarak kullanmalıdır. Zeytin yağı zor yedirilen bir yağ olduğu için 10-15 dakika arasında masaj yapmak daha etkili olmasını sağlayacaktır. Her geçen gün göğüslerin yavaş yavaş büyüdüğü hissedilecektir.

Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütmede Etkili Midir?

Göğüs büyütmek için çörek otu yağı kullanmak en etkili ve doğal yöntemlerden biridir. Günde iki kez uygulanması gereken çörek otu yağı rezene ile daha etkili hale gelmektedir. Az miktarda demlenip soğuduktan sonra çörek otu ile karıştırılan rezene kısa sürede etki etmektedir.

Göğüsleri büyütmek için çörek otu yağı 5 ila 10 dakika aralığında göğüslere masaj şeklinde uygulanmalıdır. İçerisinde östrojen seviyesini arttıran maddeler bulunduran çörek otu düzenli olarak kullanıldığında 1 ay içinde sonuç vermektedir.

Kara Üzüm Çekirdeği Yağı Kullanarak Göğüs Büyütme

Kara üzüm çekirdeği yağı ile göğüs büyütmek doğal ve hızlı bir yöntemdir. Kara üzüm çekirdeği yağı pek çok kozmetik ürününde kullanıldığı gibi göğüslere de dolgunluk vermektedir. Göğüslerdeki çatlaklıkları yok ederek göğüslerin toparlanmasına yardımcı olur.

Kara üzüm çekirdeği yağı göğüslere en hızlı etken yağlardan biridir. Bu nedenle her gün düzenli olarak kullanıldığında yavaş yavaş göğüslerin büyümeye, dikleşmeye ve dolgunlaşmaya başladığı görülmektedir. Farklı göğüs büten yağlar ile kullanıldığında da daha hızlı etki vermektedir.  

Portakal Yağı ile Göğüs Büyütmek

Portakal yağı kullanarak göğüs büyütmek isteyen kadınlar portakal yağını tek başına kullanabilecekleri gibi mersin yağı ve çörek otu yağı ile karıştırarak da kullanabilmektedir. Portakal yağı göğüslerde şişkinlik oluşturma özelliğine sahip bir yağdır.

Portakal yağını günde bir kez genellikle gece yatmadan önce uygulamak en etkili yoldur. Bu sayede sabaha kadar portakal yağı etki göstermeye devam eder. Uygularken parmak uçları ile nazikçe masaj yapılmalıdır.

Göğüs Büyütmek İçin Keten Tohumu Yağı Kullanılır Mı?

Önemli ölçüde omega 3 içeren keten tohumu ile göğüs büyütmek en hızlı etki eden yöntemler arasında gelmektedir. Göğüsleri besleyerek sarkmayı engellerken bir taraftan da göğüsleri dikleştirir. Keten tohumunun düzenli olarak uygulanması daha etkili olmasını sağlayacaktır.

Keten tohumu göğüslere her güm 5-6 damla olarak uygulanmalıdır. 5-10 dakika arasında masaj yapılarak göğüslere yedirilen keten tohumu 2 ila 3 hafta arasında etki göstermeye başlar. Ciddi olarak büyüttüğünü görmek için ise 3 ay kadar uygulanmalıdır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Göğüs Büyütücü Yağ Tavsiyeleri Göğüs Büyütücü Yağ Tavsiyeleri için yorumda bulun

    Göğüs Büyütücü Yağ Tavsiyeleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göğüs Büyütücü Yağ Tavsiyeleri için ilk yorumu yapabilirsin.