Zahide Yetiş 7 Zeytin 1 İncir İle Gelen Zayıflık ve Güzellik!

Zahide Yetiş’in 101. bölüm konuğu olan Dr. Esat Başaran zayıflamak için nasıl bir yol izlediğini anlattı. İncir ve zeytin yiyerek 35 kilo zayıflayan Esat Başaran, programda ne yapılması gerektiğini detaylı olarak açıkladı.

7 Zeytin 1 İncirin Zayıflamaya Etkisi Nedir?

Diyet veya rejim yaparken etkili olan zeytin ve incir formülü, sadece belirtilen miktarda tüketilmelidir. Zeytin ve incir beraber tüketildiğinde, metabolizmayı hızlandırıyor, iştahı kapatıyor, bağışıklık ve sindirim sistemini güçlendiriyor ve ayrıca bağırsaklarda etkili oluyor.

Kilo yapan besinler vücuda girdikten sonra, dışarı atılıyor ve kalori alınması önleniyor.

7 Zeytin 1 İncir Zayıflamak İçin Nasıl Tüketilmelidir?

Belirtilen adetdeki incir ve zeytinler, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tüketilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, ilk önce zeytinin yenilmesi ve hiç vakit kaybetmeden üzerine incirin tüketilmesi şeklindedir.

Tüketilmesi gereken bir süre yoktur. İstenildiği kadar devam edilebilir. Zayıflama etkisini, yaklaşık olarak 3 hafta sonra göstermektedir.

Zeytin ve İncir Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İncirin seçiminde kuru ya da yaş incir kullanılabilir. Fakat mutlaka organik olması gerekmektedir. Hormonlu olan incirin çok fazla bir faydası olmayabilir. Zeytin seçiminde ise yeşil zeytinde, siyah zeytinde tercih edilebilir. Zeytinin içinde yer alan herhangi bir katkı maddesi olmaması, kür açısından daha etkili olmaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zahide Yetiş 7 Zeytin 1 İncir İle Gelen Zayıflık ve Güzellik! Zahide Yetiş 7 Zeytin 1 İncir İle Gelen Zayıflık ve Güzellik! için yorumda bulun

    Zahide Yetiş 7 Zeytin 1 İncir İle Gelen Zayıflık ve Güzellik! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zahide Yetiş 7 Zeytin 1 İncir İle Gelen Zayıflık ve Güzellik! için ilk yorumu yapabilirsin.