Beaulis Kiss It Mat Ruj Kullananlar ve Yorumları

Beaulis Kiss It Mat Ruj kullananların sayısı oldukça fazla. Bu içeriği ise ürünü kullanmayın ve merak edenler için hazırladık. Tamamen objektif bir şekilde ürünü inceleyeceğiz.

Beaulis Kiss It Mat Ruj İncelemesi

Beaulis Kiss It Mat Ruj Gratis’te satılan bir ürün. Farklı kozmetik mağazalarında bulmanız mümkün değil. Tam bir fiyat/performans ürünü diyebiliriz. Özellikle Gratis indirimlerini takip ederseniz oldukça uygun fiyatlarla alabilirsiniz. (2021 Ocak ayı için fiyatı 16 TL)

Kremsi bir yapısı var ve bu nedenle oldukça rahat bir şekilde sürülebiliyor. Ancak bu yapı rujun rengine göre değişebiliyor. Her rengin dokusu aynı değil. Dilerseniz altına nemlendirici ya da balm sürebilirsiniz. Mat duruşu, parlak rujları sevmeyenler için bir tercih edilme nedeni.

Beaulis Kiss It Mat Ruj kullanların memnun olmadıkları noktaysa kalıcılık. Gün içerisinde rujunuzu sık sık tazelemek durumunda kalıyorsunuz. 

Beaulis Kiss It Mat Ruj Renkleri

Beaulis Kiss it ruj renkleri oldukça zengin bir yelpazeye sahip. Aktif olarak satılan 12 adet farklı alternatif mevcut. Ancak zaman zaman serinin farklı renkleri de mağazalarda yer alıyor. Renkler ise; ağırlıklı olarak natürel tonlarda.

 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 111 Soft Kiss: Doğal bir pembe olan ruj özellikle beyaz tenlilere çok yakışıyor. Hafif bir makyaj yapmak istiyorsanız ideal bir seçim. 
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 124 Chilling: Nude tonlarda olan ruj doğal duruşu ile ön plana çıkıyor. Soğuk tonlu bir ruj ve dudakla bütünleşerek hoş bir görünüm sağlıyor.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 163 Ice Mocha: Beaulis Kiss It serisinin en sevilen rujlarından birisidir. Rengi, ruju uygulama yoğunluğunuza göre değişiyor. Gül kurusu, kahve tonlarında diyebiliriz. Uygulamayı doğrudan yapmak yerine ruju hafifçe sürüp parmaklarınızla dağıtmak şeklinde yaparsanız daha doğal bir duruş elde edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünü allık olarak kullananlar da var.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 191 Coffee O’Clock: Beaulis Kiss It serisinin memnuniyet oranı en büyük rujlarından birisi. Rengi ilk sürüldüğünde kahverengiyken dudakta mora dönebilir. Dokusu da bir çok renge göre daha sert ve sürümü zor.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 194 Heartbreaker: Kahverengiyle turuncu arasındaki ruj, hemen hemen her makyaj ile uyum sağlayarak kurtarıcınız olacaktır. Özellikle esmer ya da buğday tenliyseniz bir şans verebilirsiniz. 
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 272 Warming: İlk sürdüğünüzde parlak bir duruşu olsa da kısa sürede matlayan ürün, nude tonlarda. Ancak eğer dudak renginiz açıksa sizde kahve tonlarında durabileceğini göz ardı etmemelisinzi.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 286 Hot Sun: Beaulis Kiss It serisinin sıcak tonlu rujlarından birisi olan Hot Sun, son derece popüler. Genellikle Loreal Fever ile karşılaştırılıyor ve muadil olarak kabul ediliyor. Sürümünün serinin diğer tonlarına göre daha zor olduğunu göz önünde bulundurarak öncesinde balm uygulayabilirsiniz.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 308 Femme Fatale: Mat kırmızı ruj sevenler için oldukça başarılı bir ürün. Ancak dudaklarınızın kuru bir yapısı varsa sürerken zorlanabilirsiniz. Bu noktada fırça kullanmayı düşünebilirsiniz.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 311 Red Velvet Cake: Koyu kırmızı ve bordo arasında bir renge sahip olan ruj, dokusu açısından serinin diğer ürünlerinden daha başarısız. Kalıcılık konusunda sınıfta kalan ruj, dudak çizgilerine kolayca dolabiliyor.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 317 Chilli: Serinin sevilen rujlarından olan Chilli, kiremit rengi ile kırmızı tonlarında bir ürün. Flormar Supermatte 208’e benzer bir renkte.
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 543 Forbidden Kiss:
 • Beaulis Kiss It Mat Ruj 545 Good Karma: 

Siz de Beaulis Kiss It Mat Ruj hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Beaulis Kiss It Mat Ruj Kullananlar ve Yorumları Beaulis Kiss It Mat Ruj Kullananlar ve Yorumları için yorumda bulun

  Beaulis Kiss It Mat Ruj Kullananlar ve Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beaulis Kiss It Mat Ruj Kullananlar ve Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.