Estee Lauder Sumptuous Mascara İncelemesi

Estee Lauder yüksek fiyatlı kozmetik ürünleri ile piyasada bulunan ve son zamanlarda yaptığı iş birlikleri ile olsun, çıkardığı yeni ve çekici ürünlerle olsun popüler kalmayı başaran bir kozmetik markası. Estee Lauder ’un uzun süredir satışta bulundurduğu Estee Lauder Sumptuous Mascara ise yıllardır pek çok kişi tarafından severek kullanılan başarılı bir maskara.

Estee Lauder Sumptuous Mascara Nasıl?

Estee Lauder Sumptuous Mascara düz fakat sık ve çapraz döşenmiş kılları ile kirpikleri birleştirmeden uzatan ve kıvıran harika bir şekilde siyahlaştıran başarılı bir maskara. Ancak her kirpik yapısı ve tabi ki kirpik ihtiyacı birbirinden farlıdır. Eğer kendiliğinden çok hafifte olsa kıvrık kirpikleriniz varsa çok seveceğiniz bir ürün. Ancak dümdüz kirpiklerin oldukça kıvrık kirpik istemelerini karşılayamayabilir. Ancak genel olarak her kirpik tipine uygun, uzun süre dayanan ve akma, bulaşma ve dökülme yapmayan kaliteli bir maskara arayanlar tercih edebilir. Ürünün dönem dönem seyahat boyları da satılmaktadır. Eğer bir maskaraya 100 TL üzeri vermeden önce emin olmak isterseniz önce seyahat boyunu kullanabilir ardından orijinal boya geçebilirsiniz.

Estee Lauder Sumptuous Mascara Nasıl Kullanılır?

Estee Lauder Sumptuous Mascara kullanmadan önce kirpiklerinize dilerseniz maskara bazı sürebilirsiniz ancak buna çokta gerek olmayabilir çünkü elinizde işinde gayet başarılı bir ürün var. Ürünü tek seferde kirpiklerinize uygulayın ve ardından sadece uç kısımlara gelecek şekilde birkaç kat daha sürün.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Estee Lauder Sumptuous Mascara İncelemesi için yorumda bulun

    Estee Lauder Sumptuous Mascara İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Estee Lauder Sumptuous Mascara İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.