Flormar Mono Eyeshadows Far İncelemesi

Yıllar içerisinde eskimek bir yana sürekli yenilenen ve kendini geliştiren bir marka olan Flormar’ın en eskilere dayanan ürünlerinden bir tanesi Flormar Mono Eyeshadows far serisi. Çok fazla rengi olan ve her geçen sezon bu renklere yenilerini ekleyen Flormar ürünlerin içeriğini ve yapısını da her geçen gün daha da iyileştiriyor.

Flormar Mono Eyeshadows Renkleri

Eğer tekli far ihtiyacınız varsa ve hangi rengi alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Flormar Mono Eyeshadows renklerine bir göz atmalısınız. Oldukça geniş bir renk kartelası bulunmaktadır. Farlar tekli olduğu için çok kolay şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz ve parmaklarınız yardımı ile fırçaya bile ihtiyaç duymadan uygulayabilirsiniz. Ürün fiyatına göre oldukça kaliteli olduğu için tozutma ve dağılma yapmayacaktır. Bu tarz iyi yapılı ürünlerde makyajınızı yapmak için parmaklarınızı kullanmaktan çekinmenize gerek yoktur çünkü bulaşma, dağılma olmayacaktır.

Flormar Mono Eyeshadows Kullanımı

Farların kullanımı hem çok basit hem de kolay şekilde başka farlarla kombine edilebilir vaziyettedir. Dilerseniz tek olarak ürünü uygulayabilir ya da farklı far veya far paletleri ile de karıştırabilirsiniz. Kolay karışan bir yapısı olduğu için sürmek konusunda hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Üstelik daha pigmentli ve daha dikkat çeken renkler ele etmek isterseniz de fırçanızın ucunu hafifçe ıslatarak bu farları ıslak olarak da kullanabilirsiniz. Böylece çok daha yoğun renkler elde edeceksiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Flormar Mono Eyeshadows Far İncelemesi için yorumda bulun

    Flormar Mono Eyeshadows Far İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Flormar Mono Eyeshadows Far İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.