Flormar Perfect Coverage Fondöten İncelemesi

Makyajın temel malzemelerinden biri olan fondöten kimi zaman yerini pudralara bıraksa da hala en çok tercih edilen makyaj malzemeleri arasındaki yerini korumaktadır. Gündelik makyajlarda pudra tercih edilmesine karşın fondötenin kapatıcılığı göz ardı edilemez. Kapatıcılık, pürüzsüzlük vaat eden birçok fondöten çeşidi için ortalamanın üzerinde fiyat sunmaktadır.

Flormar Perfect Covarage Kullanımı

Flormar Perfect Covarage fondöten kullananların da dile getirdiği gibi pudra hafifliğinde, fondöten kapatıcılığında tercih edilebilir bir üründür. Pudranın toz görünümünden ve fondötenin ıslak görünümden uzak kolayca uygulanabilen Flormar fondöteni, makyaj süngeri ile kullanarak daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Ancak bu olumlu deneyimleri yaşayabilmek için fondöteni kararında kullanmaya dikkat etmelisiniz. Oldukça yoğun bir formüle sahip olduğundan fazla fazla sürmeniz durumunda gündelik makyajın ötesine geçebilirsiniz. Yoğun formülü, yarım pompa fondötenin makyajınızı yapmak için yeterli olmasını sağlayacaktır. Böylece bir şişe ürünü uzun vadede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fondöten İçeriklerine Dikkat

Aslında yıllardır var olan Flormar Perfect Covarage fondöten yorumlardan da anlaşılacağı üzere son zamanlarda daha revaçta olmuştur. Bunun en önemli nedeni olarak pudraya olan ilginin artması ve bu ürünün de pudra tadında, fondöten özelliğinde olması söylenebilir.

Birçok farklı renk alternatifiyle herkese kullanım imkânı sunan marka, ürününün içeriğinde yer badem yağı ve zeytinyağı özleriyle de cilt bakımına değer verdiğini net bir şekilde gösteriyor. Ürünün dikkat çeken bir diğer özelliği güneşe karşı düşükte olsa bir koruyuculuğu olması. Ayrıca Flormar Perfect Covarage fondöten yorumlarına bakıldığında ürünün cilt çizgilerine dolarak tam anlamıyla pürüzsüzlük sağladığı görülebilir.

Neden Flormar Perfect Covarage?

Ürünün cam şişesiyle daha sağlıklı ve uzun vadede kullanım için avantajlı olduğu dikkate değer. Bu şekilde taşıma açısından türevlerine göre biraz ağır olsa da daha sağlıklı olduğu unutulmamalıdır. Flormar Perfect Covarage fondöteni, kullanım miktarını doğru ayarlayarak ister sade bir kalem ve maskara ile günlük makyajda ister kalem, ruj, maskara, allık, far ile gece makyajlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Flormar Perfect Covarage fondöten kullananların olumlu deneyimlerine bir de cüzi fiyat eklenince ürün gözde ürünler arasında yerini rahatlıkla almıştır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Flormar Perfect Coverage Fondöten İncelemesi için yorumda bulun

    Flormar Perfect Coverage Fondöten İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Flormar Perfect Coverage Fondöten İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.