H&M High Compact EyeColour İncelemesi

H&M kozmetik üretimine başladığı günden bu güne giderek genişleyen bir kozmetik koleksiyonu çıkarmaya devam ediyor. Bu koleksiyonun içinde makyaj bazlarından fondötenlere, pudralardan rujlara, farlardan ojelere aklınıza gelebilecek her kozmetik ürün mevcut.

H&M High Compact EyeColour Kullanıcı Yorumları

H&M in kozmetik ürünleri en çok da birbirinden şık ambalajları ile makyaj severlerin dikkatini çekti çünkü ambalajları gerçekten çok şık. Yüksek fiyatlı ürünler ile benzer kaliteye sahip ambalajlarının yanı sıra ürünlerin kalitesi de kullanıcılardan oldukça yüksek not aldı. Örneğin H&M High Compact EyeColour far. Çok zengin renk seçenekleri, yoğun pigmentasyonu, tozutmayan formülü ile bir fardan beklediğiniz ne varsa karşılar duruma geldi. Bunun üzerine bir de oldukça uygun fiyatları eklenince makyaj severlerin sıkça uğradığı kozmetik durağı oldu H&M.

H&M High Compact EyeColour Nasıl Uygulanır?

H&M High Compact EyeColour far renklerinden birini seçmeyi başardıysanız geri kalan kısmını daha çabuk halledebilirsiniz. Öncelikle dilerseniz bir far fırçası yardımı ile ya da parmaklarınızı kullanarak ürünü uygulayabilirsiniz. Ancak önemli nokta nasıl süreceğiniz kısmı. Eğer koyu renk bir far seçtiyseniz ve bunu tüm göz kapağına sürecekseniz parmaklarınızla bile çok iyi iş çıkartabilirsiniz. Bunun için tampon hareketlerle göz kapağına farı uygulamanız gerekecek. Ancak parıltılı ve açık bir renk tercih ettiyseniz göz pınarlarınıza fırça yardımı ile hafif dokunuşlar yapmak havanızı değiştirecek.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. H&M High Compact EyeColour İncelemesi için yorumda bulun

    H&M High Compact EyeColour İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak H&M High Compact EyeColour İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.