MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten İncelemesi

MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten, MAC markasının müdavimleri tarafından çok sevilen özellikli bir ürün. Hem fondöten hem de serum olması dolayısı ile cilde oldukça sağlıklı bir aydınlık ve ışıltı verdiği için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor bu fondöten.

MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten Nasıl?

MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten hafif yağlı ve kuru ciltlerin anlaşabileceği tarzda bir fondöten. Ancak çok yağlı ciltlerde parlama yapmaya oldukça eğilimli olabilir. Sebebi ise içerisinde bulunan ve serum etkisi barındıran yapısıdır. Ürün serum etkili olduğu için damlalığı mevcut. Bu da kullanımını biraz zorlaştırıyor fakat ürün yapısı gereği son derece akışkan olduğu için çok büyük bir problem yaratmayacaktır. Sadece şişenin sonlarına doğru geldiğiniz zaman bir kısmını kullanamadan atmak zorunda kalabilir ya da şişeye uygun bir pompa takabilirsiniz.

MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten Nasıl Uygulanır?

MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten için MAC ayrıca bir fırça geliştirdi ve ikisini birlikte satışa sürdü. Tabi ki MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondötene özel olarak geliştirilen fondöten fırçası ile uygulamak son derece kolay ve kusursuz bir görüntü sağlıyor olsa da illa o fırçaya sahip olmanız gerekmiyor. Beauty Blander ya da farklı bir makyaj süngeri ile de oldukça başarılı bir sonuç alabilirsiniz.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten İncelemesi için yorumda bulun

    MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MAC Studio Waterweight Spf 30 Fondöten İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.