Maybelline Affinitone Kapatıcı Ürün İncelemesi

Maybelline Affinitone kapatıcı piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en iyi kapatıcılardan bir tanesidir. Maybelline’in pek çok ürünü gibi yüksek bir performansa ve düşük bir maliyete sahiptir. Özellikle de belli markaların indirimli günlerinde stoklayarak alabileceğiniz kozmetik ürünlerinden biridir.

Maybelline Affinitone Kapatıcı Nasıl?

Maybelline Affinitone kapatıcı akışkan yapısı ve kapağında bulunan fırçası ile son derece kolay bir uygulama sağlar. Üstelik ne çok akışkan olan ne de çok fazla katı olan yapısı sayesinde gözaltlarınızda birikme yapmadan mor halkaları, damarlı görünümleri yok eder. Sürdükten çok kısa bir süre sonra cildinizle bütünleşerek doğal bir görüntü oluşturur. Bu nedenle tercih edebileceğiniz güzel ürünlerden bir tanesidir Maybelline Affinitone kapatıcı. Gözaltlarınızın haricinde yüzünüzde çıkan sivilce, kızarıklık ya da izlerin üzerine de sürerek kullanabilirsiniz. Kusurları bu kapatıcı ile kapattıktan sonra üzerine fondöteninizi sürerseniz çok güzel bir ten makyajı yapmış olursunuz. Önemli olan doğru tonu yakalayabilmektir.

Maybelline Affinitone Kapatıcı Nasıl Uygulanır?

Maybelline Affinitone kapatıcıyı fırçası yardımı ile gözaltlarınıza nokta nokta olacak şekilde sürün. Ardından parmak ucunuz yardımı ile gözaltlarınıza hafif tampon yaparak yedirmeye başlayın. Bu ürünü göz kapağına da sürebilirsiniz. Böylece güzel bir far bazı oluşturacaktır. Son olarak ürünü gereğinden fazla uygulamayın. Gereğinden fazla uygulanan kapatıcılar hem doğal görünmeyecek hem de gözaltlarınızda torba varmış gibi gösterecektir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Maybelline Affinitone Kapatıcı Ürün İncelemesi için yorumda bulun

    Maybelline Affinitone Kapatıcı Ürün İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Maybelline Affinitone Kapatıcı Ürün İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.