Miss W Illuminating Touch Aydınlatıcı Kalem İncelemesi

Temiz içerik sevenlerin en sevdiği markalar arasında olan Miss W markasının aydınlatıcı kalemi, çok parlamayan, hafif yapılı ve kolay uygulanabilen, az yer kaplayan bir aydınlatıcı arayanlar için oldukça uygun bir ürün.

Miss W Illuminating Touch Aydınlatıcı Kalem Nasıl Uygulanır?

Ürünün ambalajı tıpkı kalem şeklindeki kapatıcılar gibi aşağıdan çevrilerek açılıyor ve ucundaki fırçadan ürün geliyor. Ürün aydınlatıcı olduğu için fırça üzerine gelen ürünü elmacık kemiklerinizin üzerine bir miktar sürün. Ürünü parmaklarınızla ya da bir sünger yardımı ile dağıtın. Aydınlatıcıların tümünü hafifi ıslak bir sünger ile sürerseniz daha doğal, güzel ve parlak bir sonuç alırsınız.

Elmacık kemikleriniz ışık vurduğu zaman daha güzel parlar. Ancak çok parlaklık istemiyorsanız ürünü parmaklarınızla hafif tampon hareketler yaprak elmacık kemiklerinizin tam üzerine, kemik kısmına yedirebilirsiniz. Yine pek çok Miss W ürünü gibi bu ürün de %99 temiz içeriğe sahip olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Miss W Illuminating Touch Aydınlatıcı Kalem Kullanıcı Yorumları

Oldukça temiz bir içeriğe sahip olduğu için Miss W Illuminating Touch Aydınlatıcı Kalem kullanıcılar tarafından oldukça sevilmektedir. Ancak aydınlığının her kesi tatmin edecek düzeyde olmaması, kimileri tarafından pek sevilmemektedir. Bununla birlikte yapı olarak akışkan değil biraz katı olduğu için fırça ile sürülememekte ve iyi dağıtılmadığı sürece ciltte çizgi çizgi durmaktadır.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Miss W Illuminating Touch Aydınlatıcı Kalem İncelemesi için yorumda bulun

    Miss W Illuminating Touch Aydınlatıcı Kalem İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Miss W Illuminating Touch Aydınlatıcı Kalem İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.