Note Luminous Moisturizing Fondöten İncelemesi

Piyasaya birkaç yıl önce hızlı bir giriş yapan Note markası, pek çok ürünü ile en sık kullanılanlar arasında yerini aldı. Fondötenleri de pek çok ürünü gibi çok sevilir oldu. Note Luminous Moisturizing Fondöten yine çok sevilen, çok kullanılan ve uygun fiyatlı fondötenler arasına girmeyi başardı.

Note Luminous Moisturizing Fondöten Yapısı

Yapısı itibari ile orta kapatıcılıkta bir fondöten Note Luminous Moisturizing Fondöten. Akışkan yapısı ve bereketli içeriği ile size uzun süre yetebilecek bir ürün. Kapatıcılığı yüksek olduğu için az miktarda kullanmanız bile tüm yüzünüze yetecektir. Pek çok renk seçeneği mevcut, renkler genellikle sıcak alt tonlu olduğu için aslında kışın kullanılmaya oldukça uygun.

Yazın cildinizde yapı itibari ile yağlanma, parlama ve sivilcelenme yapabilir. Ancak kuru ciltli kişiler dilerse yazında kullanabilir. İçeriğinde nemlendirici özellik bulunduğu için kuru ciltlerle çok iyi anlaşacak bir fondötendir. Uygulaması ve yayması ise oldukça kolaydır.

Note Luminous Moisturizing Fondöten Kullanımı

Note Luminous Moisturizing Fondöteni pek çok şekilde cildinize uygulayabilirsiniz. Yapısı itibari ile kremsi olduğu için cilde çabuk yayılıyor. Dilerseniz parmaklarınızla uygulayabilir dilerseniz de fırça kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız fırça kaliteli ise hiçbir sorun çıkmayacak ve çizgi çizgi görüntü oluşmayacaktır. Ancak bununla birlikte makyaj süngeri ile de oldukça başarılı bir sonuç alırsınız. Eğer cildiniz çok kuru ise süngeri nemli olarak kullanmayı deneyin.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Note Luminous Moisturizing Fondöten İncelemesi için yorumda bulun

    Note Luminous Moisturizing Fondöten İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Note Luminous Moisturizing Fondöten İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.