Physicians Formula Happy Booster Allık İncelemesi

Physicians Formula eczanelerde satılan ve dermokozmetik grubuna giren bir kozmetik markasıdır. Ürün temiz ve cilde yararlı içerikleri ile tanınmaktadır. Bu nedenle ürün fiyatları da ortalamanın bir tık üzerindedir. Ancak içeriğinin temiz olması, ürün gramajları ve en sevin özelliği olan ambalajlarının tatlılığı bu parayı hak ettiğini göstermektedir.

Physicians Formula Happy Booster Allık Kullanıcı Yorumları

Physicians Formula Happy Booster Allıklar pembe kutuları ve kalpli şekilleri ile kullanıcıların aldıktan sonra bir süre kullanmaya kıyamamasına sebep olacak kadar güzeldir. Sizi ilk çeken özellik ambalajları olacaktır. Ancak ürünlerde en az ambalajları kadar başarılıdır. Physicians Formula Happy Booster Allıkların özellikle pembe rengi oldukça yoğun renk vermektedir. Bu nedenle kabuki fırça yardımı ile aldığınız allığın tozunu bir parça üflemenizi tavsiye edilir. Sonrasında elmacık kemiklerinize ya da elmacık kemiklerinizin altına, yüz şeklinize göre uygulayabilirsiniz. Ürün gramaj olarak fazla olduğundan size bir yıldan fazla yetecektir. Ancak dikkat etmeniz gereken şey Physicians Formula Happy Booster Allıklar mineraller içermektedir ve bu nedenle raf ömürleri bir yılı aşmamalıdır.

Physicians Formula Happy Booster Allık Seçimi Nasıl Olmalı?

Physicians Formula Happy Booster Allıkların pembe ve şeftali tonları bulunmaktadır. Çok beyaz tenliler her ikisini de rahatlıkla tercih edebilirler. Eğer daha uzun ve keskin yüz hatları istiyorsanız elmacık kemiklerinizin bir tık altına allığı uygulamanız tavsiye edilir. Eğer koyu tenli iseniz şeftali tonu size daha çok yakışacaktır. Özellikle yaz aylarında allığın içerisinde bulunan minik pırıltılar güneş ışığında dans ederek yüzünüzü daha aydınlık ve sağlıklı gösterecektir. Dilerseniz şeftali tonundaki allığı bronzer olarak yaz aylarında kullanabilrisiniz. Biraz şakaklarınıza, bir parça burun üzerine ve bir parça da alnınıza sürmeniz yeterlidir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sema Yüksel dedi ki:

    Bu allığa bayılıyorum. Çok rahat dağılıyor ve rengi çok şirin. Yalnız çok abartmayın sürerken. Palyaçoya dönebilirsiniz 🙂