Revlon Photoready BB Krem Nasıl Bir Ürün? Kullananlar Memnun Mu?

Revlon Photoready BB Krem, BB krem tavsiyeleri üzerinde en çok üzerinde durulanlardan bir tanesidir. Peki, nasıl bir üründür bu BB krem? Kullananlar memnun mu?

Revlon ülkemize geldiği zaman büyük bir merak ve sevinç ile karşılanmış bir markaydı. Fiyatları oldukça uygun olmasının yanı sıra ürün performansları da oldukça başarılıdır. Revlon markasının en popüler ürünlerinden biri de Photoready BB Kremdir.

Photoready BB Kremin Yapısı Nasıl?

Photoready BB Krem piyasadaki pek çok BB kremden çok daha fazla kapatıcılık özelliğine sahiptir. Neredeyse bir fondöten kadar kapatıcılığa sahiptir diyebiliriz. Ancak mat bitişli değildir. Sürüldükten sonra fazlaca parlama yaptığına dair şikâyetler bulunmaktadır. Eğer cildiniz çok yağlı değilse iyi anlaşacağınız bir ürün olabilir. Üstelik SPF 30 koruması ile de yaz kış rahatlıkla kullanabileceğiniz başarılı bir üründür. Aynı serinin makyaj bazı ve pudrası da bulunmaktadır. Ambalajı da çok şık tasarlanmıştır ve pahalı kozmetik markalardan hiç de farkı yoktur. Ürün genel olarak oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Şişesinde 30 ml ürün bulunmaktadır.

Photoready BB Krem Nasıl Uygulanır?

Photoready BB Kremi dilerseniz parmaklarınız ile sürebilirsiniz. Ancak parlak bitişli olduğu ve cildi yağlandırmaya meyilli bir yapısı olduğu için işin içine parmaklarınızı katmamakta yarar var. Süngerler ise ürünün pek çoğunu emdiği için en doğal ve güzel sürüş şekli fırça ile olacaktır. Ayrıca ürünü fırçanın ucuna çok az almanız yeterli olacaktır çünkü ürün oldukça fazla yayılmaktadır ve krem kıvamındadır. Fazlaca aldığınız ürün suratınızda ekstra parlamaya neden olabilir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Revlon Photoready BB Krem Nasıl Bir Ürün? Kullananlar Memnun Mu? için yorumda bulun

    Revlon Photoready BB Krem Nasıl Bir Ürün? Kullananlar Memnun Mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Revlon Photoready BB Krem Nasıl Bir Ürün? Kullananlar Memnun Mu? için ilk yorumu yapabilirsin.