The Balm Balm Desert İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Eğer tek bir ürünle birden fazla fayda sağlamayı sevenlerdenseniz The Balm Balm Desert sizi mutlu edecek makyaj ürünlerinden bir tanesi. Çünkü pek çok işe yarayan çok kullanışlı ve çantanızda çok az yer kapladığı için her yere götürebileceğiniz başarılı bir ürün.

The Balm Balm Desert Kullanıcı Yorumları ve Yapısı

The Balm Balm Desert, hem allık, hem bronzer hem de far olarak kullanılabilen. Bunun yanında dilerseniz kontur yapmak için de kullanabileceğiniz bir ürün. Her cilt tipi için tavsiye edilebilir. Açık tenliler The Balm Balm Desert’i hem kontur yapma işleminde hem de yazın bronzlaştırıcı olarak rahatlıkla kullanabilir. Dumanlı göz makyajlarınızda ise gölge verme işleminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koyu tenliler ise ürünü doğal bronzluğa kavuşmak ve doğal bir allık olarak kullanabilir. Özellikle toprak tonlarında yapılan makyajları tamamlamak için oldukça güzel bir ürün.

The Balm Balm Desert Nasıl Kullanılır?

The Balm Balm Desert yumuşak ve açılı bir fırça ile kullanırsanız elmacık kemiklerinizin altından ve burun kenarlarınızdan kontur yapma işleminde oldukça başarılı olursunuz. Fakat oldukça yoğun kıllı ve geniş bir fırça ile uygularsanız harika şekilde allık sürmüş olursunuz. Yani sürme şekliniz tamamen ne amaçla kullanacağınıza göre değişmektedir. Tabi bir de far fırçası ile göz kapağınıza gölge verme işleminde de kullanabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gamze dedi ki:

    The Balm desert özellikle yaz aylarında bir efsane.
    Beyaz tenliyseniz harika bir bronz görüntü veriyor.