The Balm Betty Lou Manizer Bronzer İncellemesi ve Yorumları

The Balm Betty Lou Manizer The Balm’ın en sevilen bronzer aydınlatıcısı. Işıltılı bir bronzluğu olan, hem bronzer olarak kullanılabilen, hem koyu tenliler tarafından ışıltı verici olarak kullanılan hem de yüz konturu yapmaya yardımcı olan harika bir ürün.

The Balm Betty Lou Manizer Hangi Cilt Renkleri İçin Uygun?

The Balm Betty Lou Manizer her cilt renginin kullanabileceği çok amaçlı bir ürün. Eğer açık tenli bir cildiniz varsa The Balm Betty Lou Manizer’ı kontur yapmak ve özellikle de yazın bronzer olarak kullanabilirsiniz. Yoğun pigment yapısına sahip bir ürün olduğu için fırçanıza az miktar almanız yeterlidir. Eğer koyu ve esmer bir tene sahipseniz bu ürünü hem allık olarak, hem aydınlatıcı niyetine hem de günlük kontürleme işlemlerinde rahatlıkla kullanabilrisiniz. Ürün gramaj olarak çok fazla olduğundan her gün kullansanız dahi muhtemelen en az iki sene yetecektir bu ürün size.

The Balm Betty Lou Manizer Nasıl Kullanılır?

The Balm Betty Lou Manizer kullanımında en rahat edeceğiniz fırça hafifi eğik kesilmiş kontur fırçasıdır. Bu fırçaya alacağını bir miktar The Balm Betty Lou Manizer’ı güldüğünüz zaman elmacık kemiklerinizin altında oluşacak olan boşluğa çizgi halinde sürün. Ardından fırçanın ucunda kalanları hafif hareketler ile yavaşça dağıtın ki suratınızda çizgi gibi kalmasın, daha doğal görünsün bu işlem.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Balm Betty Lou Manizer Bronzer İncellemesi ve Yorumları için yorumda bulun

    The Balm Betty Lou Manizer Bronzer İncellemesi ve Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Balm Betty Lou Manizer Bronzer İncellemesi ve Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.