The Balm Hot Mama Shadow Blush Allık İncelemesi

The Balm markası ürün çeşitliliği, güzel renkleri, kaliteli performansı ve renkli ambalajları ile kullanıcılar tarafından çok fazla sevilen ve indirim zamanı en fazla rağbet gören markalar arasında olduğu söylenebilir.

The Balm Hot Mama Shadow Blush Yapısı ve Yorumları

The Balm Hot Mama Shadow Blush tam bir efsane allık denilebilir. Hemen hemen her kadının bir kere denemişliği vardır. Çünkü rengi ve yapısı itibari ile hemen hemen her cilt tipine çok iyi uyum sağlayan harika bir rengi var. Şeftalinin en güzel tonunun hafif pırıltılar ile zenginleştirildiğini düşünün. Güneş ışığında ve ya yapay ışıkta hafif yanardöner bir görüntü sergiliyor. Bu nedenle de herkes tarafından çok seviliyor.

The Balm Hot Mama Shadow Blush Nasıl Uygulanır?

The Balm Hot Mama Shadow Blush uygulaması son derece pratik. Ambalajının kapak kısmında oldukça kaliteli bir ayna bulunuyor. Bir fırça yardımı ile dilediğiniz zaman allığınızı tazeleyebileceğiniz anlamına geliyor bu da. Pigmentasyonu çok yüksek olduğu için iki fırça geçişi ile ideal renk yoğunluğuna ulaşabiliyorsunuz. Üstelik ürün toz gibi hemen uçmuyor. Rengi uzun süre elmacık kemiklerinize hapsediyor. İnce bir ambalajı olduğu için çantanıza ya da makyaj çantanıza rahatlıkla atabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Tabi bir de adının hakkını veren tasarımını da unutmamak gerekir. The Balm’ın pek çok ürünü gibi bu üründe çok eğlenceli bir tasarıma sahip.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Asya Demir dedi ki:

    Yaz aylarında güzel oluyor ama kışın hiç gitmiyor. Ancak kalıcılığı konusunda söylenebilecek bir şey yok. Gerçekten başarılı.r