The Balm Mont Balm Far Paleti İncelemesi ve Yorumları

The Balm birbirinden farklı far paletleri ile sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor. The Balm Mont Balm Far Paleti geçen sene kış aylarında ülkemize gelmişti. Zaten renkleri açısından da bakıldığında tam bir kış paleti demek yanlış olmaz.

The Balm Mont Balm Far Paleti Özellikleri ve Yapısı

The Balm Mont Balm Far Paleti iki adet koyu renkten ve iki adet de açık renkten oluşmaktadır. Koyu renkler bordo ve füme, açık renkler ise bakıra benzer açık bir kahve ve aydınlatıcı olarak da kullanılabilen inci beyazı rengidir. Bu renkler tek başlarına kullanılabildiği gibi bir birleri kombin yapmaya da çok müsaitler. Özellikle yoğun dumanlı ve bol geçişli bir göz makyajı yapmak isterseniz paletin içerisindeki tüm renkleri kullanabilir ve 4 rengin bir biri ile geçişlerini sağlayarak harika bir göz makyajı ortaya çıkartabilirsiniz. Ürünün yapısı, pigmenti tabi ki tüm The Balm ürünleri gibi çok başarılı. Çok az tozutma yapabiliyor ancak bu sadece ürünü fırçaya alırken oluyor ve ardından dağılma yapmıyor.

The Balm Mont Balm Far Paleti Nasıl Uygulanır?

Öncelikle kullanmak istediğiniz renkleri seçin ve çok kalın olmayan yumuşak bir fırça yardımı ile kemik hizasına kadar açık rengi uygulayın. Ardından göz çukuruna koyu rengi sürün ve bir karıştırma fırçası ile dağıtıp birbirine karışmasını sağlayın.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Balm Mont Balm Far Paleti İncelemesi ve Yorumları için yorumda bulun

    The Balm Mont Balm Far Paleti İncelemesi ve Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Balm Mont Balm Far Paleti İncelemesi ve Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.