Wet N Wild Bare İt All Ruj Mat Mı? Nasıl Bir Ürün?

Wet And Wild markasının Bare İt All ruju tavsiye edilen en iyi rujlar arasında yer almaktadır. Kalıcı olmasının yanı sıra rengi de göz alıcı görülmektedir. Bare İt All kulllananlar da son derece memnun.

Eğer bir gün en uygun fiyata en iyi ruju bulmalıyım diye düşünürseniz o zaman Wet And Wild standının yolunu tutabilirsiniz çünkü o hem çok uygun fiyatlı hem de son dere performansı yüksek bir kozmetik markasıdır.

Wet And Wild Bare İt All Ruj Yapısı Nasıl?

Wet And Wild Bare İt All Rujlar diğer Wet And Wild rujlara göre daha özel bir seridir ve yapıları son derece yumuşaktır. Renklerinin uzun süre kalıcı olmasının yanı sıra dudağı kurutmadan nemlendirebilen oldukça uygun fiyatlı bir rujdur. Ambalaj olarak çok sıradan fakat kullanışlı, gramaj olarak faladır. Kullanıcıların neredeyse tamamı Wet And Wild Bare İt All Rujlardan son derece memnundur. Tek bir ruja çok para vermek yerine aynı paraya 6-7 farklı renk ruj almak isteyenlerin terci denebilir.

Wet And Wild Bare İt All Ruj Renkleri Nasıl?

Renk skalası oldukça geniş bir markadır Wet And Wild. Wet And Wild Bare İt All Ruj serisi de nüde renklerden en koyu bordolara kadar pek çok soğuk ve sıcak rengi bir arada barındırır. Ten renginize, zevkinize ve kıyafetinize uygun bir renk mutlaka bulabilirsiniz bu seri içerisinden. Üstelik verme düzeyi oldukça yüksektir. Tek sürüşte gerçek rengini dudaklarınıza verecektir. Ne mat ne de çok parlak bir yapısı vardır. Orda şeker denebilir.

Çocukluk yaşlarımdan beri değişik makyaj teknikleri ilgimi çeker. Yalnızca bir hobi olarak başlayan işimde yıllar içerisinde kendimi geliştirdim. Güzellik uzmanı ve estetisyen olarak çalışıyorum. Tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Edanur dedi ki:

    Dudaklarım kalın ve o nedenle abartılı renkleri kendime yakıştırmıyorum. Doğal tonlarda önerebileceğiniz numara var mı?